ورود / عضویت


{{alert}}

شرایط و قوانین استفاده از خدمات خریدازخانه

شرایط و قوانین استفاده از خدمات خریدازخانه

کاربر گرامی لطفاً موارد زیر را جهت استفاده بهینه از خدمات و برنامه‌‏های کاربردی خریدازخانه به دقت ملاحظه فرمایید.
ورود کاربران به وب‏‌سایت خریدازخانه هنگام استفاده از پروفایل شخصی، طرح‏‌های تشویقی، ویدئوهای خریدازخانه و سایر خدمات ارائه شده توسط خریدازخانه به معنای آگاه بودن و پذیرفتن شرایط و قوانین و همچنین نحوه استفاده از سرویس‌‏ها و خدمات خریدازخانه است. توجه داشته باشید که ثبت سفارش نیز در هر زمان به معنی پذیرفتن کامل کلیه شرایط و قوانین خریدازخانه از سوی کاربر است.
لازم به ذکراست شرایط و قوانین مندرج، جایگزین کلیه توافق‏‌های قبلی محسوب می‏‌شود.

قوانین عمومی

توجه داشته باشید کلیه اصول و رویه‏‌های خریدازخانه منطبق با قوانین جمهوریاسلامی ایران، قانون تجارت الکترونیک و قانون حمایت از حقوق مصرف کننده است ومتعاقبا کاربر نیز موظف به رعایت قوانین مرتبط با کاربر است. در صورتی که درقوانین مندرج، رویه‏‌ها و سرویس‏‌های خریدازخانه تغییراتی در آینده ایجاد شود، درهمین صفحه منتشر و به روز رسانی می شود و شما توافق می‏‌کنید که استفاده مستمر شمااز سایت به معنی پذیرش هرگونه تغییر است.

تعریف مشتری یا کاربر

مشتری یا کاربر به شخصی گفته می‌شود که با اطلاعات کاربری خود که در فرمثبت‌نام درج کرده است، به ثبت سفارش یا هرگونه استفاده از خدمات خریدازخانه اقدام کند.
همچنین ازآنجا که خریدازخانه یک وب‌سایت خرده‌فروشی آنلاین است، طبق قانون تجارت الکترونیک مشتری یا مصرف کننده هر شخصی است که به منظوری جز تجارت یا شغل حرفه‌ای به خریدکالا یا خدمات اقدام می‌کند.

تعریف فروشنده و شرایط کالاهای فروشندگان

محصولات ارایه شده در وب‌سایت، یا توسط خریدازخانه از شرکت‌های معتبر وواردکنندگان رسمی و قانونی خریداری و عرضه می‌شود و یا برخی فروشندگان با خریدازخانه همکاری می‌کنند و محصولات خود را به‌واسطه این فروشگاه اینترنتی، به صورت آنلاین به فروش می‌رسانند. منظور از کالای فروشندگان، گروه دوم است و فروشنده، شخصی حقیقی یا حقوقی است که محصول خود را در وب‌سایت خریدازخانه عرضه کرده، به فروش می رساند.همچنین اعتبار فروشنده‌ها توسط خریدازخانه بررسی و مدارک مورد نیاز از ایشان اخذ می‌شود.
- مسئولیت‌های مربوط به کیفیت، قیمت، محتوا، شرایط و همچنین خدمات پس از فروش محصول بر عهده فروشندگان است.
- فاکتورکالاهایی که توسط فروشندگان در سایت عرضه می‌شود، در صورت درخواست خریدار توسط فروشنده ارسال می‌شود.
- خریداران حداکثر تا 2 روز بعد از ثبت سفارش و قطعی شدن آن، فرصت دارند درخواست ارسال فاکتور را ثبت کنند.
- سفارش‌هایی که دارای حداقل یک کالا از فروشندگان باشند و تا ساعت 16 هر روز کاری نهایی شوند ،حداقل 1 روز کاری بعد (طبق زمان تحویل اعلام‌شده در سایت) در تهران و شهرستان‌ها،ارسال خواهند شد.
- 1 روز کاری فاصله زمانی تحویل برای کالاهای فروشندگان، به معنای این است که در صورت خریدکالای فروشندگان ، شروع پردازش سفارش حداکثر 1 روز پس از زمان سفارش‌گذاری در خریدازخانه است.
- منظور از ۱ روز کاری، زمان آماده‌سازی و ارسال کالا به انبار خریدازخانه توسط فروشندهاست، که امکان دارد این زمان بسته به نوع کالا تغییر یابد.
- در صورت بروزتاخیر در پردازش سفارش شما، این موضوع از طریق پیامک به شما اطلاع رسانی شده و خریدازخانه تلاش خواهد کرد محصول/محصولات مورد نظر شما را ظرف ۲۴ ساعت تامین کند، درصورت عدم تامین کالا بعد از ۲۴ ساعت، اقلام در انتظار تامین سفارش شما بصورت سیستمی لغو خواهد شد.
- در شرایط خاص مثل فروش شگفت‌انگیز، احتمال لغو شدن سفارش مربوط به محصولات فروشندگان به دلایلی مانند اتمام موجودی کالا وجود دارد و خریدازخانه مجاز است بدون اطلاع قبلی نسبت به توقف سفارش‌‏گیری جدید، اقدام و فروش را متوقف کند.
- در صورتی‌که خریدازخانه تخفیف به شرط خرید تا سقف خاصی را اعلام کرد (Discount Voucher)، میزان خرید از کالاهای فروشندگان محاسبه نمی‌شود و این کالاها مشمول استفاده از این تخفیف‌ها نمی‌شوند.
- نحوه برگشت از فروش کالاهای فروشندگان طبق رویه خریدازخانه است، با این تفاوت که فروشنده مسئولیت هرگونه عدم مطابقت را به عهده می‌گیرد.
- به کالاهای فروشندگان تخفیف سازمانی تعلق نمی‌گیرد.

ارتباطات الکترونیکی


هنگامی که شما از سرویس‌‏ها و خدمات خریدازخانه استفاده می‏‌کنید، سفارش اینترنتی خود را ثبتیا خرید می‏‌کنید و یا به خریدازخانه ایمیل می‏‌زنید، این ارتباطات به صورت الکترونیکی انجام می‏‌شود و در صورتی که درخواست شما با رعایت کلیه اصول و رویه‏‌هاباشد، شما موافقت می‌‏کنید که خریدازخانه به صورت الکترونیکی (از طریق پست الکترونیکی، سرویس پیام کوتاه و سایر سرویس‌های الکترونیکی) به درخواست شما پاسخ دهد.
همچنین آدرس ایمیل و تلفن‌هایی که مشتری در پروفایل خود ثبت می‌کند، تنها آدرس ایمیل و تلفن‌های رسمی و مورد تایید مشتری است و تمام مکاتبات و پاسخ‌های شرکت از طریق آنها صورت می‌گیرد.
جهت اطلاع‌رسانی رویدادها، خدمات و سرویس‌های ویژه یا پروموشن‌ها، امکان دارد خریدازخانه برایاعضای وب سایت ایمیل یا پیامک ارسال نماید. در صورتی که کاربران تمایل به دریافت اینگونه ایمیل و پیامک‌ها نداشته باشند، می‌توانند عضویت دریافت خبرنامه خریدازخانهرا در پروفایل خود لغو کنند.
توجه داشته باشید که 500020601015 تنها شماره‌‌ ای است که خریدازخانه از طریق آن برای کاربران و مشتریان خود پیامک (اس ام اس) ارسال می‌کند. همچنین این شماره‌‌ سامانه ارسال پیامک است که وضعیت پردازش سفارش یا رویدادها، خدمات و سرویس‌های ویژه خریدازخانه را به اطلاع کاربران می‌رساند و روشن است که امکان دریافت پیام‌های شما از طریق آن وجود ندارد.

بنابراین ارسال هرگونه پیامک تحت عنوان خریدازخانه، با هر شماره دیگری تخلف و سوء استفادهاز نام خریدازخانه است و در صورت دریافت چنین پیامکی، لطفاً جهت پیگیری قانونی آنرا بهInfo@kharidazkhaneh.com اطلاع دهید.

سیاست‏‌های رعایت حریم شخصی

خریدازخانه به اطلاعات خصوصی اشخاصى که از خدمات سایت استفاده می‏‌کنند،احترام گذاشته و از آن محافظت می‏‌کند.
خریدازخانه متعهد می‏‌شود در حد توان از حریم شخصی شما دفاع کند و در این راستا، تکنولوژی مورد نیاز برای هرچه مطمئن‏‌تر و امن‏‌تر شدن استفاده شما از سایت را، توسعه دهد.در واقع با استفاده از سایت خریدازخانه، شما رضایت خود را از این سیاست نشان می‏‌دهید.
همه مطالب دردسترس از طریق هر یک از خدمات خریدازخانه، مانند متن، گرافیک، آرم، آیکون دکمه،تصاویر، ویدئوهای تصویری، موارد قابل دانلود و کپی، داده‌ها و کلیه محتوای تولیدشده توسط خریدازخانه جزئی از اموال خریدازخانه محسوب می‏‌شود و حق استفاده و نشرتمامی مطالب موجود و در دسترس در انحصار خریدازخانه است و هرگونه استفاده بدون کسبمجوز کتبی، حق پیگرد قانونی را برای خریدازخانه محفوظ می‏‌دارد. علاوه بر این،اسکریپت‌ها، و اسامی خدمات قابل ارائه از طریق هر یک از خدمات ایجاد شده توسط خریدازخانهو علائم تجاری ثبت شده نیز در انحصار خریدازخانه است و هر گونه استفاده با مقاصدتجاری پیگرد قانونی دارد. کاربران مجاز به بهره‌‏برداری و استفاده از لیستمحصولات، مشخصات فنی، قیمت و هر گونه استفاده از مشتقات وب‏‌سایت خریدازخانه و یاهر یک از خدمات و یا مطالب، دانلود یا کپی کردن اطلاعات با مقاصد تجاری، هر گونهاستفاده از داده کاوی، روبات، یا روش‌‏های مشابه مانند جمع آوری داده‌‏ها وابزارهای استخراج نیستند و کلیه این حقوق به صراحت برای خریدازخانه محفوظ است. در صورتاستفاده از هر یک از خدمات خریدازخانه، کاربران مسئول حفظ محرمانه بودن حساب و رمزعبور خود هستند و تمامی مسئولیت فعالیت‌‏هایی که تحت حساب کاربری و یا رمز ورودانجام می‏‌پذیرد به عهده کاربران است. خریدازخانه محصولاتی مناسب استفاده افرادزیر 18 سال به فروش می‏‌رساند و در صورتی که کاربران از سن ذکر شده جوان‌‏تر هستندمی‌‏باید با اطلاع والدین و یا قیم قانونی، به خرید و پرداخت اقدام کنند.
تنها مرجعرسمی مورد تایید ما برای ارتباط با شما، پایگاه رسمی این سایت یعنی www.kharidazkhaneh.comاست. ما با هیچروش دیگری جز ارسال نامه از طرف آدرس‏‌های رسمی و تایید شده در سایت، با شما تماسنمی‌‏گیریم. وب سایت خریدازخانه هیچگونه سایت اینترنتی با آدرسی غیر از www.kharidazkhaneh.comندارد.کاربران جهت برقراری ارتباط، تنها می‏‌توانند از آدرس‌‏های ذکر شده در بخش ارتباطبا ما استفاده کنند.

ثبت، پردازش و ارسال سفارش

- روز کاری بهمعنی روز شنبه تا پنج شنبه هر هفته، به استثنای تعطیلات عمومی در ایران است و کلیهسفارش‏‌های ثبت شده در طول روزهای کاری و اولین روز پس از تعطیلات پردازش می‌‏شوند.خریدازخانه به مشتریان خود در 7 روز هفته و 24 ساعت در روز امکان سفارش‌‏گذاری می‌‏دهد.
- کلیه سفارش‌‏هایثبت شده در سایت خریدازخانه به وسیله ارسال کد سفارش از طریق پیام کوتاه و پیشفاکتور از طریق ایمیل، در صف پردازش قرار می‏‌گیرند. خریدازخانه همواره در ارسال وتحویل کلیه سفارش‌‏های ثبت شده، نهایت دقت و تلاش خود را انجام می‌دهد. با وجوداین، در صورتی که موجودی محصولی در خریدازخانه به پایان برسد، حتی پس از اقداممشتری به سفارش‌‏گذاری، حق کنسل کردن آن سفارش و یا استرداد وجه سفارش برای خریدازخانهمحفوظ است و یا مشتری می‏‌تواند به جای کالای به اتمام رسیده، محصول دیگری را جایگزینکند.
- در صورت بروزمشکل در پردازش نهایی سبد خرید مانند اتمام موجودی کالا یا انصراف مشتری، مبلغپرداخت شده طی 24 الی 48 ساعت کاری به حسابمشتری واریز خواهدشد.
- خریدازخانهمجاز است بدون اطلاع قبلی نسبت به توقف سفارش‌‏گیری جدید، اقدام و فروش خود رامتوقف کند و کلیه سفارش‌‏های ثبت شده قبل از توقف سفارش‌‏گیری، پردازش و ارسال می‌‏شود.حق قطع فروش کلیه و یا بخشی از محصولات به هر دلیلی مانند اتمام موجودی کالا بدوناطلاع قبلی، برای خریدازخانه محفوظ است.
- در صورت بروزهرگونه خطا نسبت به درج قیمت و ارزش ریالی کالاهای موجود در سایت خریدازخانه، حقبلا اثر نمودن سفارش و خرید انجام شده توسط مشتری، برای خریدازخانه محفوظ است. خریدازخانهدر اسرع وقت وجوه دریافتی را طی 24 الی 48 ساعت کاری به حساب اعلام شده توسط مشتری واریز و عودتمی‌نماید و مشتری با ورود به سایت خریدازخانه می‌پذیرد از این امر آگاهی داشته ودر این خصوص ادعایی نخواهد داشت.​
- کاربران بایدهنگام سفارش کالای مورد نظر خود، فرم سفارش را با اطلاعات صحیح و به طور کاملتکمیل کنند. بدیهی است درصورت ورود اطلاعات ناقص یا نادرست، سفارش کاربر قابلپیگیری و تحویل نخواهد بود.بنابراین درجآدرس، ایمیل و شماره تماس‌های همراه و ثابت توسط مشتری، به منزله مورد تایید بودنصحت آنها است و در صورتی که این موارد به صورت صحیح یا کامل درج نشده باشد، خریدازخانهجهت اطمینان از صحت و قطعیت ثبت سفارش می‌تواند از مشتری، اطلاعات تکمیلی و بیشتریدرخواست کند.همچنین، مشتریان می‌توانند نام، آدرس و تلفن شخص دیگری را برای تحویلگرفتن سفارش وارد کنند و اگر مبلغ سفارش از پیش پرداخت شده باشد، تحویل گیرندهسفارش هنگام دریافت کالا باید کارت شناسایی همراه داشته باشد.
- با توجه بهثبت سیستمی سفارش، به هیچ عنوان امکان صدور فاکتور مجدد یا تغییر مشخصات آن ازجمله تغییر فاکتوری که به نام شخص حقیقی صادر شده، به نام شخص حقوقی وجود ندارد.بنابراین لازم است مشتریان هنگام ثبت سفارش، نسبت به این مساله دقت لازم را داشتهباشند و اگر نیاز دارند که فاکتور به نام حقوقی برای آنها صادر شود، هنگام ثبتسفارش خود، با انتخاب گزینه " تکمیل اطلاعات حقوقی " و وارد کردن مشخصاتسازمان موردنظر، برای خرید سازمانی و دریافت فاکتور رسمی اقدام کنند.
همچنین آدرسیکه خریدار به عنوان آدرس تحویل‌گیرنده ثبت یا انتخاب می‌کند، در فاکتور درج خواهدشد و لازم است درخواست کنندگان فاکتور به نام شخص حقوقی هنگام ثبت سفارش به ایننکته توجه کافی داشته باشند، چرا که تغییر آدرس درج شده روی فاکتور پس از پردازش وتایید سفارش، به هیچ عنوان امکان‌پذیر نخواهد بود.
- امکان پرداختدر محل برای سفارش‌هایی که از طریق باربری ارسال می‌شوند یا مبلغ آنها بیشتر از سیمیلیون ریال است، وجود ندارد و لازم است پیش از ارسال، مبلغ اینگونه سفارش‌ها ازطریق پرداخت کارت به کارت یا پرداخت اینترنتی تسویه شود.
- از آنجا که خریدازخانهیک وب‌سایت خرده‌فروشی آنلاین است، سفارش یک کالا به تعداد بالا، مغایر با هدفمصرف خریدار است، در صورت ثبت این مورد و یا سفارشاتی که با تعداد اقلام بالاییهمراه هستند، لازم است پیش از ارسال، سفارش مشتریان ابتدا توسط خریدازخانه بررسی ودر صورت تایید، پردازش گردد. در این موارد پرداخت وجه و تسویه، قبل از ارسال کالاالزامی است؛ درغیر اینصورت سفارشات با هماهنگی مشتری کنسل شده و در صورت واریزوجه، مبلغ پرداخت شده طی 24 الی 48 ساعت کاری به حساب مشتری عودت داده خواهد شد.
- تحویل سفارشدر اماکن عمومی همچون کافه، کافی نت، رستوران، هتل و مانند آن امکان‌پذیر نیست ولازم است آدرس تحویل، دقیق و قابل استناد باشد
- در صورت خریداعتباری (استفاده از کد تخفیف یا ووچر) پس از نهایی شدن سبد، از نظر قانونی امکاناعمال تغییر در سبد خرید، و تغییر مبلغ فاکتور به دلایل انصراف از خرید، حذف یاتغییر کالا یا تعداد کالا وجود ندارد و اگر مشتری درخواست هرگونه تغییری را داشتهباشد، ووچر یا کد تخفیف باطل خواهد شد و امکان برگرداندن مبلغ آن وجود ندارد.
- در رابطه باسرویس تحویل اکسپرس فروشگاه اینترنتی خریدازخانه، سفارش درب اصلی ساختمان (منتهیبه خیابان) تحویل داده می‌شود.
- لازم به ذکراست افزودن کالا به سبد خرید به معنی رزرو کالا نیست و هیچ گونه حقی را برایمشتریان ایجاد نمی‌کند. همچنین تا پیش از ثبت نهایی، هرگونه تغییر از جمله تغییردر موجودی کالا یا قیمت، روی کالای افزوده شده به سبد خرید اعمال خواهد شد.بنابراین به مشتریانی که تمایل و تصمیم به خرید قطعی دارند، به‌ویژه دربارهکالاهای ارائه شده تحت عنوان شگفت‌انگیز که دارای محدودیت تعداد هستند، توصیه می‌شوددر اسرع وقت سفارش خود را نهایی کنند تا با اتمام موجودی یا تغییر قیمتی کالاهاروبرو نشوند. شایان ذکر است سفارش تنها زمانی نهایی می‌شود که کاربران کد سبد خرید  سفارش خود را دریافت کنند و بدیهی است که خریدازخانه هیچ‌گونهمسوولیتی نسبت به کالاهایی که در سبد خرید رها شده است، ندارد.

شرایط خریداری کارت هدیه

- با اولیناستفاده، کارت هدیه در حساب کاربری ثبت می‌شود و امکان استفاده از آن برای دیگرکاربران وجود نخواهد داشت.
- لازم نیستتمام اعتبار (ریالی) کارت هدیه در اولین خرید، خرج شود. اعتبار کارت هدیه را می‌تواندر چند سبد خرید مجزا استفاده کرد.
- امکاناستفاده از دو یا چند کارت هدیه برای ثبت یک سفارش وجود ندارد.
- در صورتمرجوع کردن کالاهایی که با استفاده از اعتبار کارت هدیه خریداری شده، مبلغ آن‌هابه حساب همان کارت هدیه بازمی‌گردد.
- کارت هدیهقابل مرجوع کردن یا تعویض نیست.
- اعتبار کارتهدیه خریدازخانه قابل تبدیل به وجه نقد نیست .
- اگر مبلغسفارش بیش از اعتبار کارت هدیه باشد، می‌توان باقی‌مانده را با روش‌های عادیپرداخت کرد.
- لازم است پساز خرید، کارت هدیه را مدتی نزد خود نگه دارید.

خسارت در هنگام حمل و نقل

خریدازخانه همواره نهایت تلاش خود را می‏‌کند تا کلیه سفارش‏‌ها در نهایتصحت و بدون آسیب به دست مشتریان خود در سراسر کشور برسد. با توجه به بسته‌بندیایمن و استاندارد همه مرسولات، تحویل به هر یک از شرکت‌‏های حمل و نقل معتبر بهانتخاب کاربر و اعلام بارنامه مرسوله (درج در سبد خرید و اطلاع رسانی از طریقسرویس پیام کوتاه) به این معنی است که بروز هر گونه حادثه در هنگام حمل و تحویل بهعهده شرکت حمل و نقل است و خریدازخانه تنها در صورت تایید شرکت حمل کننده سفارش ودر راستای تسهیل امور پیگیری، خسارت را جبران می‌‏کند.
آسیب‏‌هایناشی از حمل و نقل باید در عرض 24 ساعت کاری پس از تحویل سفارش به خدمات پس ازفروش خریدازخانه اطلاع داده شود و کالای آسیب دیده به همراه صورت جلسه رسمی شرکتحمل کننده و کلیه متعلقات و فاکتور به خدمات پس از فروش خریدازخانه ارسال شود.
برای اطلاعاتبیشتر به صفحه رویه‌های بازگرداندن کالا مراجعه کنید.

سرویس مهلت تست ۷ روزه خریدازخانه

در راستای ایجاد سرویس‌‏های ارزش افزوده، خریدازخانه باهمکاری کلیه تامین‏‌ کنندگان خود این امکان را ایجاد نموده تا کلیه کالاهایی کهنیاز به تست دارند، تا 7 روز پس از تحویل، دارای فرصت تست باشند و هر گونه نقص فنیدر دستگاه شامل سرویس تعویض بدون قید و شرط و فراتر از سرویس گارانتی محصول، می‏‌شود.لازم به ذکر است که با توجه به گستردگی گروه‌های کالای ارایه شده در وب سایت خریدازخانه،کلیه محصولاتی که باید از نظر فیزیکی سالم به دست مصرف کننده برسند (مانند کالاهایگروه‌های کتاب و رسانه و اسباب بازی یا کالاهای مصرفی مانند کارتریج و جوهر چاپگر)دارای گارانتی سلامت فیزیکی هستند و مشمول 7 روز مهلت تست و بازگشت کالا نمی‌شوند.
همچنین عکسمحصولات جهت اطلاع و کمک به خرید مشتری است و از آنجا که ممکن است در پاره ایجزییات با کالای اصلی تفاوت هایی داشته باشد به استناد آنها نمی توان اعلام مغایرتکرد. ملاک وجود مغایرت در مشخصات کالا، مشخصات فنی درج شده در وب سایت است.
لازم به توجهاست که ایرادهای اعلام شده توسط مشتری، توسط کارشناسان خدمات پس از فروش خریدازخانهکنترل و بررسی می‏‌شود و در صورت تائید وجود نقص فنی، کالا مشمول استفاده از سرویسفوق می‏‌شود.همچنین، اینسرویس، اشکال‏‌های فنی که در اثر استفاده نادرست کاربر از کالا ایجاد شود، را شاملنمی‌‏شود.
آسیب‏‌هایفیزیکی ناشی از حمل و نقل شامل استفاده از این سرویس نمی‏‌شود و جهت اطلاع بیشترشرایط مربوط به خسارت در هنگام حمل و نقل را مطالعه فرمایید.
برای استفادهاز سرویس تضمین تعویض 7 روزه خریدازخانه، دقت فرمایید که کالا به ‏خوبی بسته‌بندیشود، لوازم جانبی و فاکتور به صورت کامل به همراه آن ارسال شود.
در صورتی کهکالای برگشتی در شرایط اولیه خود توسط خریدازخانه دریافت نشود، امکان سرویس دهیوجود ندارد و کالا خارج از شرایط تعویض محسوب می شود.
در صورتی کهموجودی کالای آسیب دیده در خریدازخانه به اتمام برسد، و خریدازخانه امکان تعویضکالای آسیب دیده با کالای جایگزین را نداشته باشد، می‌تواند مبلغ کالا را به حسابخریدار استرداد نماید و نوسان‏‌های قیمت باعث کاهش و یا افزایش این مبلغ نمی‌‏شود.

ضوابط و مسئولیت‌های مربوط به فروشمحصولات آرایشی و بهداشتی,

- اطلاعات هرمحصول آرایشی بهداشتی در وب‌سایت خریدازخانه، صرفاً برای اطلاع‌رسانی است و جنبهمشاوره ندارد. خریدار باید قبل از استفاده از مواد آرایشی بهداشتی نسبت به کسب اطلاعاتحرفه‌ای و اخذ مشاوره از متخصص مربوط اقدام کند. همچنین،نظراتی که کاربران در خصوصکالا در وب­‌سایت درج کرده‌اند، تجربه یا اطلاعات شخصی افراد است و برای آنها و خریدازخانهمسئولیتی ایجاد نمی‌کند. همچنین خریدازخانه مسئولیتی در قبال درستی اطلاعات فراهمشده روی بسته‌بندی کالا ندارد و مسئولیت آن با شرکت تولیدکننده کالاست.
- درصورت عدمآگاهی، اطلاع و ناتوانی مشتری در استفاده از محصولات آرایشی و بهداشتی و یا ایجادخسارت نسبت به خود یا محصول، تمامی مسئولیت­‌های آن بر عهده مشتری است و فروشگاه خریدازخانهدر این خصوص هیچگونه تعهدی نخواهد داشت.
- در صورتتایید معیوب بودن کالای مرجوعی توسط شرکت تامین یا تولیدکننده، خریدازخانه صرفاهزینه کالا یا سرویس را مطابق فاکتور (حداکثر تا یک ماه از تاریخ فاکتور) به مشتریبرمی‌گرداند.
- خریدازخانهنسبت به عوارض جسمی و بیماری‌های ناشی از استفاده محصولات آرایشی و بهداشتی (ازقبیل حساسیت‌های پوستی، جراحات و ...) مسئولیت و پاسخگویی ندارد. انجام پیگیری‌هایلازم باید توسط مشتری و از طریق شرکت‌های مربوط ( نمایندگی‌ها و تامین‌کنندگانرسمی کالا) انجام شود.
برای اطلاعاتبیشتر به صفحه رویه‌های بازگرداندن کالا مراجعه کنید.

محتوا

خریدازخانه نهایت تلاش و دقت را در راستای ارائه تمامی سرویس‌‏های خود می‏‌کندو به منظور تولید محتوا از منابع و مراجع اصیل و نیز شرکت‏‌های سازنده محصولاتاستفاده می‏‌کند. لازم به ذکر است خریدازخانه تضمین نمی‏‌کند که توصیفات محصول ویا دیگر مطالب مندرج در سایت عاری از خطا باشد. اگر محصول ارائه شده توسط خریدازخانهدارای هر گونه مغایرت با اطلاعات درج شده در سایت است تنها راه حل، استرداد کالاقبل از استفاده و در شرایط اولیه است.
وب ‏‌سایت خریدازخانههیچ گونه مسوولیتی را در رابطه با حذف شدن صفحه‏‌های سایت خود و یا لینک‏‌های مردهنمی‌‏پذیرد. سروﻳس‌‏های سایت آن‏گونه که هست ارائه می‏‌شود و سایت خریدازخانه تحتهیچ شرایطی مسوولیت تاخیر یا عدم کارکرد سایت را که می‌تواند ناشى از عوامل طبیعى،نیروى انسانی، مشکلات اینترنتى، خرابی تجهیزات کامپیوترى، مخابراتى و غیره باشد برعهده ندارد.
سایت خریدازخانهممکن است دارای سرویس‌‏هایی با قابلیت مشارکت عمومی موسوم به سرویس‌‏های جمعی،همچون اتاق گفتگو، تابلوی اعلانات، تالار گفتگو، نقد، گروه‌‏های خبری، شبکه دوستانو سرویس‏‌های دیگری باشد که برای تسهیل ارتباط شما با دیگران (چه در مقیاس عمومیمثل تالار گفتگو و چه در مقیاس خصوصی مثل شبکه خصوصی دوستان) ارائه می‏‌شوند. شماتوافق می‏‌کنید که از این سرویس‏‌های جمعی، فقط برای ثبت، ارسال و دریافت پیام‏‌هاییاستفاده کنید که مناسب و مرتبط با آن سرویس خاص باشد.
 
© کلیه محتویاتسایت خریدازخانه شامل قانون حق تکثیر شده و به سایت خریدازخانه تعلق دارد.

سیاست قیمت گذاری

سیاست قیمت‌‏گذاری در خریدازخانه مبتنی بر اصول مشتری مداری و احترام بهحقوق مصرف کننده است.قیمت‏‌هایارائه شده برای کالاها در خریدازخانه قیمت‏‌های خرده فروشی است که غالباً توسطتولید‏کننده و یا تامین‏‌کننده آن محصول به صورت مصوب تعیین شده است و سایر کالاهابر اساس مدل و مشخصات و همچنین کالاهای مشابه در بازار تعیین قیمت می‌‏شوند.
با نهایتاحترام به کاربران و با توجه به طیف گسترده سبد محصولات، خریدازخانه نمی‌تواندقیمت و موجودی نهایی کالاها را قبل از سفارش گذاری به صورت قطعی اعلام نماید. درمواردی بسیار نادر و در صورت وجود نوسان‌‏هایی در بازار و یا اشتباه در قیمت‌‏گذاری،اگر سفارشی قابل تحویل نباشد، خریدازخانه موظف است در اسرع وقت این موضوع را بهفرد سفارش‌ ‏دهنده اطلاع دهد و سفارش را لغو نماید. لازم به ذکر است در صورتی که کالایی پس ثبت سفارش شاملکاهش قیمت شود، سفارش به روز رسانی و قیمت جدید اعمال می‏‌شود. قیمت کلیه محصولاتبا احتساب مالیات بر ارزش افزوده است و مشتری مبلغ جداگانه‌‏ای بابت مالیات وعوارض ارزش افزوده پرداخت نمی‏‌کند و هزینه‏‌های بسته‌بندی، ارسال و بیمه حمل کالابسته به شرایط سفارش که در فرم سبد خرید اطلاع‌ ‏رسانی می‌‏شود، ممکن است جداگانهمحاسبه شود.

نمایندگی

خریدازخانه در هیچ نقطه‏‌ای از کشور نمایندگی فروش و یا خدمات پس از فروشندارد و کلیه سرویس‌‏ها و تراکنش‏‌های مالی از طریق دفتر مرکزی پردازش می‏‌شود.لطفاً در صورت مشاهده هر گونه تخلفی از این دست، مراتب را جهت پیگرد قانونی بهروابط عمومی خریدازخانه اطلاع دهید.

قوه قهریه

تمامی شرایط و قوانین مندرج، در شرایط عادی قابل اجرا است و در صورت بروزهرگونه از موارد قوه قهریه، خریدازخانه هیچ گونه مسئولیتی ندارد.
خریدازخانهخود را ملزم به رعایت حریم شخصی کاربران می‌داند، لطفا در صورت مشاهده هرگونهتخلف، مراتب را از طریق کانال‏‌های ارتباطی ذکر شده با ما در میان بگذارید.