ورود / عضویت


{{alert}}

شرایط بازگشت کالا

آسودگی خاطر و رضایت مندی مشتریان همواره از الویت‏‌های خریدازخانه بوده است و خریدازخانه در این راستا می‏‌کوشدتا هر سفارش در شرایط مطلوب و مورد انتظار به دست مشتری برسد. با وجود این ممکن است مشتریان محترم پس از خرید، با مسائلی روبرو شوند که درچنین مواردی خدماتی درچارچوب خدمات پس از فروش در نظر گرفته شده است.

کالای ارایه شده در وب‌سایت خریدازخانه، کلیه محصولاتی که باید از نظر فیزیکی سالم به دست مصرف کننده برسند ، مانند کالاهای فرهنگ و هنر، ورزش و سرگرمی، پوشاک و کفش،لوازم خانگی غیربرقی، عطر و ادکلن، زیورآلات و اکسسوری، لوازم آرایشی و بهداشت ومراقبت، لوازم شخصی برقی و غیربرقی، کالاهای مصرفی مانند کارتریج و جوهر چاپگر وقطعات داخلی کامپیوتر مانند کارت گرافیک، مادربرد، پردازنده و نظایر آن، فرش،لوازم مصرفی خودرو و لوازم حیوانات خانگی دارای گارانتی اصالت و سلامت فیزیکی هستند و مشمول 7 روز مهلت تست و بازگشت کالا نمی‌شوند. همچنین اقلامی که به عنوان هدیه‌ از طرف خریدازخانه همراه سفارش ارسال و در فاکتور فروش با مبلغ صفر ریال درج شده‌اند، مشمول 7 روز ضمانت بازگشت نیستند. برای سایر محصولاتی که نیاز به مهلت تست دارند، خریدازخانه   7 روز فرصت برای بازگشت درنظر گرفته است.

 

لطفاً توجه داشته باشید:

- باز کردن جعبه و نصب کالاهایی که باید توسط نصاب شرکت مربوط راه اندازی شوند (مانند تلویزیون، ماشین لباسشویی، ماشین ظرفشویی، یخچال، فریزر، آبسردکن،مایکروویو و نظیر آن) تنها باید توسط نصاب مجاز انجام شود. برای این منظور با شرکت مربوط یا نمایندگی مجاز آن تماس بگیرید. در غیر این صورت امکان استفاده از هرگونه گارانتی یا خدمات پس از فروش از بین خواهد رفت.- در صورت خرید اعتباری (استفاده از کد تخفیف یا ووچر) پس از نهایی‌شدن سبد، از نظر قانونی امکان اعمال تغییر در سبد خرید، وتغییر مبلغ فاکتور به دلایل انصراف از خرید، حذف یا تغییر کالا یا تعداد کالا وجودندارد و اگر مشتری درخواست هرگونه تغییری را داشته باشد، ووچر یا کد تخفیف باطل خواهد شد و امکان برگرداندن مبلغ آن وجود ندارد. - از آنجا که فروش حواله خودرو ونه خود دستگاه، از طریق خردازخانه صورت می‌گیرد، خریداری خودرو مشمول هیچ ‌یک ازشرایط درج شده در این صفحه نیست.

 

 کارت هدیه

با توجه به  ماهیت متفاوت کارت هدیه، خریداری کارت هدیه مشمول هیچ‌یک از شرایط مرجوعی نمیباشد.

 

 

 

 

شرایط بازگرداندن کالا

 

استفاده از 7 روز ضمانت بازگشت چه شرایطی دارد؟

 

اگر کالای خریداری شده، ایراد یا اشکال فنی داشتهباشد:

- اشکال و یا ایراد فنی باید حداکثر تا  7  روز پس از دریافت کالا، به خریدازخانه اطلاع داده شود.
- لازم است کارتن و جعبه اصلی محصولات تا پایان 7 روز مهلت استفاده، نگهداری شود و از دور ریختن آن جداً خودداری شود.
- استفاده از این سرویس تنها در صورتی امکان‌پذیراست که کالا در کارتن یا جعبه اصلی خود به خریدازخانه بازگردانده شود.
- برچسب‌زدن یا نوشتن توضیحات، آدرس یا هر مورددیگری روی کارتن یا جعبه اصلی کالا و یا پاره و مخدوش کردن آن، امکان استفاده ازضمانت بازگشت را از بین خواهد برد.
- این سرویس اشکال‏‏‌های فنی و ظاهری (شکستگی،خط و خش و مانند آن روی بدنه کالا و قطعات تزئینی) که در اثر استفاده نادرست کاربراز کالا ایجاد شود، را شامل نمی‏‏‌شود. استفاده نادرست پس از تحویل کالا مواردی مانند حمل و نقل و جابجایی، نصب و راه‌اندازی، تنظیمات، کاربرد غیرمعمول، نگهداریو استفاده‌ی غیر و متفاوت با توصیه سازنده کالا (قید شده در دفترچه راهنمای کالا)را شامل می‌شود.

 

اگر کالای خریداری شده از نظر مشخصات یا ظاهر فیزیکی با اطلاعات وب‌سایت مغایرت داشته باشد:

- وجود مغایرت یا کسری اقلام همراه کالا ، باید حداکثر طی 24 ساعت پس ازدریافت کالا، به واحد خدمات پس از فروش خریدازخانه از طریق تلفن یا ایمیل اطلاعداده شود.
- اگر مغایرت، بدون استفاده از کالا قابل مشاهده است، مثل رنگ یا مشخصات درج شده روی بدنه، باید کالا در شرایط اولیه خودباشد و از آن استفاده نشده باشد.
- عکس محصولات جهت اطلاع و کمک به خرید مشتری است و از آنجا که ممکن است در پاره ای جزییات با کالای اصلی تفاوت هایی داشته باشدبه استناد آن‌ها نمی‌توان اعلام مغایرت کرد. ملاک وجود مغایرت در مشخصات کالا،مشخصات فنی درج شده در وب‌سایت است.
- در صورتی که امکان تشخیص مغایرت، بدون بازکردن بسته‌بندی وجود دارد، امکان رسیدگی به درخواست مشتری در صورتی ممکن است کهکالا از حالت اورجینال یا بسته‌بندی اصلی و اولیه خود خارج نشده باشد.
- در صورتی که امکان تشخیص مغایرت و کسری اقلام همراه تنها با باز کردن بسته‌بندی ممکن باشد، لازم است کارتن و جعبه اصلی محصولات نگهداری شود و از دور ریختن آن جداً خودداری شود.
استفاده از این سرویس تنها در صورتی امکان‌پذیراست که کالا در کارتن یا جعبه اصلی خود به خریدازخانه بازگردانده شود. برچسب‌زدن یا نوشتن توضیحات، آدرس یا هر مورد دیگری روی کارتن یا جعبه اصلی کالا و یا پاره ومخدوش‌کردن آن، امکان استفاده از ضمانت بازگشت را از بین خواهد برد.

 

اگر کالای خریداری شده، آسیب دیدگی یا ایراد فیزیکی و ظاهری داشته باشد:

- آسیب‏‏ یا ایراد فیزیکی باید حداکثر طی 24 ساعت پس از دریافت کالا، به خدمات پس از فروش خریدازخانه از طریق تلفن یا ایمیل اطلاع داده شود.
- لازم است کارتن و جعبه اصلی محصولات نگهداری شود و از دور ریختن آن جداً خودداری شود. استفاده از این سرویس تنها در صورتی امکان‌پذیراست که کالا در کارتن یا جعبه اصلی خود به خریدازخانه بازگردانده شود. برچسب‌زدن یا نوشتن توضیحات، آدرس یا هر مورد دیگری روی کارتن یا جعبه اصلی کالا و یا پاره ومخدوش کردن آن، امکان استفاده از ضمانت بازگشت را از بین خواهد برد.

 

اگر مشتری از خرید خود منصرف شود:

توجه بند 1: انصراف ازخرید و درخواست مرجوعی به کالایی تعلق می‌گیرد که باز نشده باشد، هیچ‌گونه دخل وتصرف، باز کردن بسته‌بندی اولیه، پلمپ، برچسب‌ها و حتی نایلون وکیوم و شیرینک،امکان مرجوع کردن را از بین خواهد برد حتی اگر از کالا استفاده نشده باشد.
 
توجه بند 2: از آنجا که خریدازخانه یک وب‌سایت خرده‌فروشی آنلاین است، حق استرداد کالا طبق شرایط صرفا متعلق به مشتری یا همانمصرف‌کننده است ( سفارش یک کالا به تعداد، مغایر با هدف مصرف خریدار است و شامل حق استردادنمی‌شود).
 
- اگر هنوز سفارش ارسال نشده باشد، میتوانیدوارد پروفایل خود شده و سفارش را لغو نمایید.
- با استناد به "توجه بند 1" در اینحالت، برگرداندن کالا پس از تایید کارشناس خدمات پس از فروش، تنها در صورتی امکان‌پذیراست که کالا باز نشده باشد، در شرایط اولیه خود (پلمپ) باشد، از آن استفاده نشدهباشد، و به همراه همه ملزومات و اقلام همراه آن، ارسال شود. همچنین اگر کالا به‌همراه هدیه فروخته شده باشد، بازگرداندن هدیه همراه آن نیز الزامی است. لازم بهذکر است کالاهایی که به دلیل ماهیت خاص یا استفاده شخصی و با توجه به لزوم رعایتمسایل بهداشتی نمی‌توانند بازپس داده شوند، از شمول این بند خارج هستند.
لطفاً توجه داشته باشید که هرگونه تغییر درشرایط اولیه کالا، حتی در بسته‌بندی امکان استفاده از این سرویس را از بین خواهدبرد.
همچنین در صورت انصراف از خرید، ارسال کالابه عهده مشتری خواهد بود.

 

اگر در اثر حمل و نقل، آسیب دیدگی ایجاد شده باشد:

- آسیب‏‏ دیدگی باید حداکثر طی 24 ساعت پس از دریافت کالا، به خدمات پس ازفروش خریدازخانه اطلاع داده شود.
- با توجه به بسته‌بندی ایمن و استاندارد همهمرسولات، تحویل به هر یک از شرکت‏‏‌های حمل و نقل معتبر به انتخاب کاربر و اعلامبارنامه مرسوله به این معنی است که بروز هر گونه حادثه در هنگام حمل و تحویل بهعهده شرکت حمل و نقل است و خریدازخانه تنها در صورت تایید شرکت حمل کننده سفارش ودر راستای تسهیل امور پیگیری، خسارت را جبران می‌‏کند.
- لازم است کارتن و جعبه اصلی محصولات نگهداریشود و از دور ریختن آن جداً خودداری شود. استفاده از این سرویس تنها در صورتیامکان‌پذیر است که کالا در کارتن یا جعبه اصلی خود به خریدازخانه بازگردانده شود.برچسب‌زدن یا نوشتن توضیحات، آدرس یا هر مورد دیگری روی کارتن یا جعبه اصلی کالا ویا پاره و مخدوش کردن آن، امکان استفاده از ضمانت بازگشت را از بین خواهد برد.
- کالای آسیب دیده و همه لوازم جانبی و متعلقاتآن، باید به همان شکلی که مشتری تحویل گرفته است به همراه صورت جلسه رسمی شرکت حملکننده و فاکتور به خدمات پس از فروش خریدازخانه ارسال شود.
- در صورتی که آسیب‏‌، در لحظه قابل مشاهدهباشد، مشتری می‏‌تواند از تحویل‌گرفتن مرسوله خودداری کند تا جهت بررسی و ارسالمجدد به خریدازخانه بازگردانده شود.
 

 

پس از بررسی کالاهای مرجوعی توسط کارشناسان خدمات پس از فروش، در صورتی که کالا خارج از ضوابط مقرر درسایت مرجوع شده باشد و بدون ایراد تشخیص داده شود، برای مشتری ارسال می‌شود. درصورت استنکاف مشتری از تحویل کالای سالم و بدون ایراد، کالای مزبور به مدت یک ماهبصورت امانت نزد خریدازخانه در واحد خدمات پس از فروش باقی می‌ماند و با انقضای این مهلت خریدازخانه در قبال کالا و زیان‌های وارده بر آن یا مفقود شدن آن هیچ‌گونه مسئولیتی نخواهد داشت.

 

ضوابط و مسئولیت‌های مربوط به فروش محصولات آرایشی وبهداشتی

 

- اطلاعات هر محصول آرایشی بهداشتی در وب‌سایت خریدازخانه، صرفاً برای اطلاع‌رسانی است و جنبه مشاوره ندارد. خریدار باید قبل از استفاده از مواد آرایشی بهداشتی نسبتبه کسب اطلاعات حرفه‌ای و اخذ مشاوره از متخصص مربوط اقدام کند. همچنین، نظراتی که کاربران در خصوص کالا در وب­‌سایت درج کرده‌اند، تجربه یا اطلاعات شخصی افراد استو برای آن‌ها و خریدازخانه مسئولیتی ایجاد نمی‌کند. همچنین خریدازخانه مسئولیتی درقبال درستی اطلاعات فراهم شده روی بسته‌بندی کالا ندارد و مسئولیت آن با شرکت تولیدکننده کالاست.
- درصورت عدم آگاهی، اطلاع و ناتوانی مشتری دراستفاده از محصولات آرایشی و بهداشتی و یا ایجاد خسارت نسبت به خود یا محصول،تمامی مسئولیت­‌های آن بر عهده مشتری است و فروشگاه خریدازخانه در این خصوص هیچگونه تعهدی نخواهد داشت.


در صورت تایید معیوب‌بودن کالای مرجوعی توسطشرکت تامین یا تولیدکننده، حداکثر تا یک ماه از تاریخ فاکتورامکان هماهنگی برگشت ومرجوع وجه به شما وجود دارد.
- خریدازخانه نسبت به عوارض جسمی و بیماری‌های ناشی از استفاده محصولات آرایشی و بهداشتی (از قبیل حساسیت‌های پوستی، جراحات و...) مسئولیت و پاسخگویی ندارد. انجام پیگیری‌های لازم باید توسط مشتری و از طریق شرکت‌های مربوط (نمایندگی‌ها و تامین‌کنندگان رسمی کالا) انجام شود.

 

ضوابط و مسئولیت‌های مربوط به فروش لوازم شخصی وبهداشت و مراقبت، لوازم بدنسازی و سنجش سلامت

- اطلاعات این محصولات صرفا برای اطلاع‌رسانی است و جنبه مشاوره ندارد. خریدار باید قبل ازاستفاده، نسبت به کسب اطلاعات حرفه‌ای و اخذ مشاوره از متخصص مربوط اقدام کند.همچنین، نظراتی که کاربران در خصوص کالا در وب‌سایت درج کرده‌اند، تجربه یااطلاعات شخصی افراد است و برای آن‌ها و خریدازخانه مسئولیتی ایجاد نمی‌کند.
- خریدازخانه مسئولیتی در قبال درستی اطلاعاتفراهم شده روی بسته‌بندی کالا ندارد و مسئولیت آن با شرکت تولیدکننده کالاست.
- درصورت عدم آگاهی، اطلاع و ناتوانی مشتری دراستفاده از این محصولات یا ایجاد خسارت نسبت به خود یا محصول، تمامی مسئولیت‌‌هایآن بر عهده مشتری است و فروشگاه خریدازخانه در این خصوص هیچگونه تعهدی نخواهد داشت.
- خریدازخانه نسبت به عوارض جسمی و بیماری‌هایناشی از استفاده از این محصولات مسئولیت و پاسخگویی ندارد. انجام پیگیری‌های لازمباید توسط مشتری و از طریق شرکت‌های مربوط (نمایندگی‌ها و تامین‌کنندگان رسمیکالا) انجام شود.

 

ضوابط و مسئولیت‌های مربوط به فروش پوشاک و کفش

درخواست مرجوعی تنها درصورتی پذیرفته می‌شود که کفش یا پوشاک تنها تست شده باشند و در وضعیت اولیه و نوباشند، و روی پوشاک هیچگونه آثار استفاده مانند لکه، رنگ‌پریدگی یا بوی عطر وبدن وجود نداشته باشد، و مارک، دکمه و سایر ملحقات جدا نشده باشد.

لطفا مدنظر داشته باشید، در صورت ایراد ظاهری موضوع میبایست طی 24 ساعت از زمان تحویل کالا اطلاع دادهشود.

درخواست خود را با ذکرشماره پیگیری سفارش، به   خدمات پس ازفروش   خریدازخانه اطلاع دهید.
 

 

ضوابط و مسئولیت‌های مربوط به گروه فرش

 

- در صورت ارسال کالا توسط تحویل اکسپرس خریدازخانه، لازم است مشتری در حضورمامور تحویل سفارش، سلامت فیزیکی کالا را بررسی و در صورت وجود مشکل یا ایراد ازتحویل‌گرفتن آن خودداری کند. بدیهی است که تحویل گرفتن کالا توسط مشتری به منزلهتایید سلامت فیزیکی آن خواهد بود.
- در صورت وجود ایراد در کالایی که توسط پستتحویل داده شده است، مشتری موظف است همان روز نسبت به بازگرداندن آن اقدام کند.هرگونه درخواستی از طرف مشتری تنها پس از تایید و اعلام نظر کارشناسان خریدازخانهو کارشناسان شرکت تامین کننده قابل پیگیری خواهد بود.

 

ضوابط و مسئولیت‌های مربوط به اسکوتر برقی

 

خریدازخانه نسبت به بروزآسیب فیزیکی به مصرف کننده مانند صدمات فیزیکی ناشی از تصادف و یا آتش سوزی ناشیاز دستگاه، مسئولیت و پاسخگویی ندارد.
همچنین مشتری با آگاهی از اینکه گارانتی درشرایط زیر باطل می‌شود، این محصولات را خریداری می‌کند:
- مشکلات و آسیب های ایجاد شده ناشی از مراقبت نامناسب، استفاده ناصحیح و سواستفاده از دستگاه و یا عملیات دستگاه برخلاف دستورالعمل های مندرجه در دفترچه راهنمای مشتری
- تعمیرات صورت گرفته توسط شخص یا شرکتی به جزشرکت گارانتی کننده
- تغییرات و یا دستکاری صورت گرفته در هر بخشیاز دستگاه اعم از الکتریکی یا فیزیکی
- آسیب های وارده ناشی شده از برخورد با جسم سخت، مایعات، شن و خاک و ...
- عدم تطابق نام و سریال کالا با نام و سریال درج شده در فاکتور خریدازخانه

 

ضوابط و مسئولیت‌های مربوط به دوچرخه

 

- در صورت ارسال کالا توسط تحویل اکسپرس خریدازخانه، لازم است مشتری در حضورمامور تحویل سفارش، سلامت فیزیکی کالا را بررسی و در صورت وجود مشکل یا ایراد ازتحویل‌گرفتن آن خودداری کند. بدیهی است که تحویل گرفتن کالا توسط مشتری به منزله تایید سلامت فیزیکی آن خواهد بود و در هیچ صورتی کالا مرجوع نخواهد شد.
- در صورت وجود ایراد در کالایی که توسط پست تحویل داده شده است، مشتری موظف است همان روز نسبت به بازگرداندن آن اقدام کند.هرگونه درخواستی از طرف مشتری تنها پس از تایید و اعلام نظر کارشناسان خریدازخانه و کارشناسان شرکت تامین کننده قابل پیگیری خواهد بود.

 

ضوابط و مسئولیت‌های مربوط به مواد خوراکی

- کلیه‌ی اطلاعاتی که در خصوص هریک از کالاهای خوراکی در صفحه‌ی مربوط‌شاندرج شده‌است، از قبیل تصویر و هریک از مشخصات ذکرشده، تنها برای اطلاع شما وبرگرفته از اطلاعات مندرج بر روی بسته‌بندی کالاهاست و از آن‌جا که منشاء ایناطلاعات، تولیدکننده و یا واردکننده‌ی قانونی این کالاهاست، «خریدازخانه» مسئولیتی از این حیث برعهده ندارد، هم‌چنین، این اطلاعات نبایدبه‌عنوان مشاوره به‌حساب آیند.
- شرایط نگهداری ، حمل، و ارسال کالاهای خوراکیبه‌گونه‌ای ا‌ست که این کالاها تا زمانی که تاریخ انقضاء مصرف‌شان فرانرسیده‌باشد،قابلیت استفاده‌ی خود را حفظ می‌کنند؛ به‌همین منظور، رویه‌های بازگرداندن کالا دراین بخش با دیگر بخش‌های «خریدازخانه» متفاوت است.
- چنان‌چه تا پیش از ارسال کالا از خریدتانمنصرف شدید، لازم است در اسرع وقت نسبت به‌تماس با واحد خدمات مشتریان ما تماسبگیرید، و مراتب را با ذکر شماره‌ی سفارش‌تان اطلاع‌رسانی کنید؛ در این صورت، می‌توانیدسفارش‌تان را لغو کنید، و یا آن را تغییر دهید.
- هنگام دریافت کالایی که خریداری کرده‌ایدحتماً پیش از امضاء رسید تحویل، آن را به‌دقت بررسی کنید و، در صورتی که به‌هر علتاز خرید منصرف شده‌اید و تمایلی به دریافت ندارید، و یا اشکالی در کالا مشاهده می‌کنید(مثلاً مغایرتی میان کالایی که به‌شما تحویل می‌شود و کالایی که سفارش داده‌اید وجوددارد) از تحویل‌گرفتن آن خودداری، و کالا را مرجوع کنید؛ سپس با واحد خدماتمشتریان ما تماس بگیرید تا راهنمایی‌های لازم به‌ شما ارائه شود.

 

 

در صورت دریافت کالا،چنان­چه کالای تحویل‌شده اشکال و یا ایرادی دارد (مثلاً مغایرتی میان آن‌چه خریده‌ایدو آن‌چه به‌شما تحویل شده‌است وجود دارد)، تنها (۲۴) ساعت جهت تماس با واحد خدمات مشتریان ما جهت کسب راهنمایی‌های لازم فرصتدارید؛ در هر صورت، لطفاً تا پیش از تماس با واحد خدمات مشتریان ما از مرجوع‌ کردنکالا جداً خودداری فرمایید. (لطفاً به‌خاطر داشته‌باشید که اگر اشکال و یا ایرادکالا(مثلاً وجود مغایرت) از روی بسته‌بندی کالا قابل‌تشخیص باشد، مرجوع شدنکالا تنها در صورتی مقدور است که بسته‌بندی آن هیچ‌گونه تغییری نکرده‌باشد.

 

 

 

شرایط گارانتی خریدازخانه

به منظور استفاده ازخدمات گارانتی ، ارائه ضمانت‌نامه الزامی می‌باشد و ضمانت‌نامه بدون تاریخ خرید یامدت اعتبار ،  مشخصات و شماره سریال کالا فاقد اعتبار است.
ضمانت فقط شامل دستگاه اصلی بوده و شامل سایردستگاه های متصل به آن و قطعات جانبی و لوازم مصرفی از قبیل کاور ، شارژر ،هندزفری ، هدفون ، باتری ، کارت حافظه و دیگر متعلقات نمی شود.
انتقال دستگاه جهت استفاده از خدمات گارانتیبه مرکز خدمات و برگشت آن برعهده خریدار است و دستگاه باید در کارتن و بسته‌بندیاصلی خود ارسال شود تا شامل خدمات گارانتی گردد.
گارانتی شرکت محدود به برطرف کردن اشکالاتسخت افزاری دستگاه تحت پوشش ضمانت است. هرگونه عملیات نرم افزاری از جمله نصب،ارتقا و یا عیب یابی سیستم عامل، ریکاوری، نصب درایور، ویروس یابی، بازیابیاطلاعات، Registration،تهیه پشتیبان از فایلهای مورد نیاز، بازیابی رمز عبور سیستم،Setup , ارتقاء، تنظیم یا نصب وراه اندازی شامل ضمانت نبوده و درصورت درخواست مشتری مشمول پرداخت هزینه می شود.
تعداد پیکسل سوخته کمتر از 3 عدد در حداستاندارد بین المللی بوده و از 3 عدد به بالا شامل گارانتی تعویض صفحه نمایش میشود.
خریدار با دریافت کارت ضمانت که در آن مشخصاتکالا، تاریخ شروع و مدت گارانتی درج شده و ملصق به هولوگرام می‌باشد، شرایط آن راپذیرفته و کالا را با ظاهر فیزیکی سالم دریافت نموده است.
در طول قرارداد گارانتی چنانچه کالای معیوبدیگر تولید نشود، مرجوع وجه و یا در قبال دریافت ما به التفاوت، کالایی با مدلبالاتر تحویل میگردد.
صاحب قطعه یا نماینده او اعم از کارپرداز یاپیک موتوری و غیره در هنگام تحویل‌گرفتن قطعه موظف به تست ظاهری و دقت در مواردابطال گارانتی می باشند. در غیر این صورت پس از تحویل هیچ گونه مسئولیتی در قبالموارد ابطال بوجود آمده به عهده مرکز خدمات نمی‌باشد.
تحویل کالا به دفتر خدمات به منزله عدم نیازبه اطلاعات برروی هارد دستگاه و پذیرفتن تمامی موارد ذکر شده می‌باشد.
مسئولیت بسته‌بندی صحیح کالا هنگام ارسالبعهده فرستنده می‌باشد و توصیه می گردد حتی المقدور از بسته بندی اصلی بدون لوازمجانبی و ملحقات جهت ارسال استفاده گردد. بدیهی است صدمات ناشی از بسته‌بندی ناصحیح بعهده فرستنده می‌باشد.

 

 

موارد ابطال گارانتی

 

دستگاهی که کارت ضمانت،بر چسب هولوگرام یا شماره سریال آن مخدوش شده و یا با شماره سریال دستگاه مطابقتندارد شامل گارانتی نمی‌باشد.
ضمانت دستگاه، محدود به عیوب ناشی از ساختبوده و شامل ایرادات ناشی از بلایای طبیعی یا حوادث غیر مترقبه، ضربه, آتش، نفوذمایعات یا مواد شیمیایی، شکستگی، خراشیدگی، تغییر شکل، زنگ زدگی، نوسانات برق یاعیوب مربوط به استفاده در محیط های آلوده و پر گردوغبار ، تغییر در قطعات ، قطع ووصل اتصالات در حین روشن بودن دستگاه ،صدمات حین حمل, آسیب دیدگی کانکتور و کابل واستفاده نادرست از دستگاه و اتصال پورتهای ورودی و خروجی به برق شهر، بکارگیریآداپتورهای متفرقه ،استفاده نادرست (عدم رعایت شرایط مندرج در دستورالعمل نگهداریو کارکرد)، دستکاری، تنظیم یا تعمیر توسط افراد غیر مجاز نمی‌باشد.
هرگونه ایراد ناشی ازRoot ، بکارگیری نرم افزارهایکاربردی و یا آلودگی به ویروس های کامپیوتری، بنابر تشخیص متخصصین شرکت، قسمت هایآسیب دیده دستگاه را از گارانتی خارج می سازد.
صدماتی همچون شکستگی صفحه نمایش و قاب پشت آنو یا اثرات هرگونه ضربه برروی دستگاه که هنگام انتقال توسط پست ، پیک ،شرکت هایحمل و نقل و.... پدید آید حتی اگر دستگاه قبل از ارسال کاملا سالم بوده باشد، آنرا از شرایط گارانتی خارج خواهد ساخت.
شرکت هیچگونه مسئولیتی در قبال اطلاعات ذخیرهشده در دستگاه ها قبل از دریافت و یا در مراحل تعمیر و جایگزینی ندارد. لذاپیشنهاد می شود همواره و بخصوص پیش از ارسال دستگاه به مرکز از تمامی اطلاعات خودنسخه پشتیبان تهیه نمایید.
آسیب های ناشی از نقص فنی ذاتی وسیله ، موادبکار رفته در آن و شرایط تولید، تا تاریخ قید شده در کارت گارانتی شامل گارانتی می‌باشد.
جهت استفاده از ویژگی‌های خدمات پس از فروش،نگهداری رسید خدمات، الزامیست؛ زیرا دارنده ی آن، صاحب کالا یا نماینده ی وی محسوبمی‌شود.
همچنین، خدمات پس از فروش خریدازخانه هیچگونه مسئولیتی نسبت به تهیه نسخه پشتیبان ندارد و حفظ اطلاعات شخصی، مشکلات نرمافزاری و یا سیستم عامل برعهده خریداران می‌باشد.
تشخیص درست عیوب دستگاه برعهده ی کارشناسانمراکز خدمات پس از فروش خریدازخانه است.
بررسی تطابق شرایط گارانتی با وضعیت فعلیدستگاه مشتری در طول دوره گارانتی، صرفا به عهده کارشناس این دفتر است.
اشکالات ظاهری دستگاه از جمله خط و خش،شکستگی و تغییر رنگ بدنه در زمان تحویل با هماهنگی مشتری ثبت می‌شود.
در زمان تحویل دستگاه، ارائه کارت گارانتیمعتبر الزامی است. در غیر این صورت هزینه تعمیرات طبق فاکتور از مشتری دریافتخواهد شد.
اشکالات نرم‌افزاری مشمول گارانتی نیست و درصورت نصب هر گونه نرم‌افزار، هزینه آن طبق فاکتور از مشتری دریافت خواهد شد.
هر گونه تغییر در کارت گارانتی، و یا سریالمندرج روی دستگاه و یا داخل آن، موجب ابطال گارانتی خواهد شد.
تعمیر و تغییر توسط کارشناسان غیر از خدمات خریدازخانهموجب ابطال گارانتی دستگاه مورد نظر خواهد شد.
عملیات روت کردن(Root) و نصب رام‌های غیررسمی روی دستگاه و همچنینعمل قفلگشایی روی راه‌اندازی‌های دستگاه(Unlock-Bootloader) به دلیل اینکه موجب کاهشضریب ایمنی دستگاه و افزایش امکان Brick شدن دستگاه می‌گردد موجب ابطال گارانتی خواهد شد و هزینه‌های آن از مشتریدریافت خواهد شد.

در گارانتی خریدازخانه ،چنانچه دستگاه خسارت دیده قابل تعمیر باشد تعمیر گردیده و در غیر اینصورت بر اساستشخیص کارشناس فنی نسبت به مرجوع وجه و یا تعویض دستگاه پس از کسر استهلاک ازتاریخشروع گارانتی اقدام می شود. ( 29 % به علاوه 2 % استهلاک ماهانه )

 

لطفا در حفظ کلمه عبورامنیتی محصولات کوشا باشید زیرا در صورت فراموش نمودن آن ناگزیر به از دست دادناطلاعات خود می باشید و خدمات پس از فروش هیچگونه مسئولیتی در قبال بازگشت کالا ،پاک شدن اطلاعات و فراموش نمودن کلمه عبور امنیتی ندارد.

 

 

ضمانت‌نامه خریدازخانه ی شما در شرایط زیر از درجهاعتبار ساقط است:

۱. هرگونه استفاده ، نگهداری و کارکرد تا صحیح و خارج ساختن محصول از شکل عادی
۲. هرگونه دستکاری و اقدام به سرویس ، تعمیر با تغییر توسط افراد غیر مجاز
۳. خرابی به دلیل استفاده از هرگونه لوازم جانبی و باتری غیر اصل و تأیید نشدهاز سوی شرکت
۴. مخدوش شدن یا دستکاری تاریخ یا شماره سریال(IMEI) در کارت گارانتی و یا در گوشی
۵. هرگونه ضربه خوردگی و تماس با مایعات و رطوبت و سرقت
۶. نصب هر گونه نرم افزار و برنامه تأیید نشده توسط شرکت

قبل از تحویل دستگاهبرای خدمات ، لطفا هرگونه اطلاعات شخصی شامل دفتر تلفن ، پیامکهای کوتاه ، عکس وفیلم را از آن پاک نمایید. همچنین سیم کارت و کارت حافظه را نیز از دستگاه خارجنمایید . خدمات در خصوص نگهداری و بازیابی اطلاعات و همچنین کارتها مسئولیتینخواهد داشت.

 

مدارک مورد نیاز جهتاستفاده از گارانتی:

۱ - اصل فاکتور خرید
۲ - اصل کارت گارانتی
۳ - جعبه دستگاه

اگر ساکنتهران هستید، برای مرجوع کردن کالای خود می توانید به دو شیوه زیر اقدام کنید.

 

- جهت تحویل کالایخود از طریق مامورین جمع آوری خریدازخانه با مرکز تماس هماهنگ کنید.

 

- اگر ساکن تهرانیا کرج هستید ، جهت تسریع در روند تحویل کالا میتوانید کالای خود را در شرایط اولیهی تحویل قرار داده و به یکی از  نمایندگیهایتیپاکس  معرفی شده توسط خریدازخانه تحویل دهید.

 

 

- از نوشتن آدرسروی جعبه یا کارتن اصلی کالا، جداً خودداری کنید و در صورت لزوم ، جعبه اصلی محصولرا درون کارتن دیگری گذاشته، آن را ارسال کنید.

 

 

هزینهارسال چطور محاسبه خواهد شد؟

 

- اگر ایراد فنی،وجود مغایرت فنی یا فیزیکی یا آسیب دیدگی ظاهری، به تایید کارشناسان خدمات پس از فروشخریدازخانه برسد، هزینه‌های ارسال به عهده خریدازخانه است.

- برای واریزهزینه پست به حساب مشتری، قبض پستی با مهر شرکت پست باید همراه کالا به شرکت خریدازخانهارسال شود.همچنین تصویری از رسید تهیه و به آدرس Info@kharidazkhaneh.com .ایمیل شود

- در صورت انصرافاز خرید، یا تایید نشدن ایراد یا مغایرت توسط کارشناسان خریدازخانه، هزینه ارسال ودریافت مجدد کالا، به عهده مشتری خواهد بود.

 

 

چطوردرخواست خود را جهت مرجوعی کالا به شما اطلاع دهم؟

از طریقیکی از روش‌های زیر، درخواست خود را اطلاع دهید:

-  وارد پروفایل خود شوید و از قسمت درخواست مرجوعی، درخواست خود را ثبت کنید.

 

-  یا پیام خود را در صفحه  "تماس با ما"  با انتخاب موضوع خدمات پس از فروش، ارسال کنید.

 

بدیهیاست در صورت ثبت درخواست مرجوعی به صورت آنلاین، فرایند مرجوعی سریعتر انجام خواهدشد.

 

توجه:جهت رسیدگی به درخواست، ذکر شماره پیگیری سفارش در هر یک از روش‌های بالا الزامی است.